Wyposażyć dom drewniany

Decyzja o podjęciu budowy domu drewnianego to według wielu specjalistów bardzo słuszny i opłacalny wybór. O dobroczynnym i opłacalnym działaniu domów przekonały się już rozwinięte państwa skandynawskie czy północno amerykańskie. Od nie dawna wiele polskich firm również decyduje się na świadczenie usług budowy tych domów dla naszych rodaków. Wybudowanie domu z drewna jest zdecydowanie tańsze niż klasycznego domu z cegły i pustaków. Jaki projekt domu wybrać? Wiele firm świadczących takie ..

2013-05-14

Przesyłki z Chin, a produkty do domu?

Przesyłki z Chin to z pewnością ogromna konkurencja dla innych przedsiębiorstw znajdujących się na terenie danego kraju. Chiny jako gospodarka zyskały swoją ogromną pozycję na rynku światowym właśnie dzięki tanim towarom, które może nie są najwyższej jakości, ale stanowią całkiem niezły substytut drogich europejskich produktów. Chiński towar zalewa świat To wielkie mocarstwo stawia bowiem przede wszystkim na produkty o niskiej jakości, które stanowią marną imitację znanych marek. Produkt..

2013-05-14

Domy drewniane - izolacja ciepła

Budowa domu z drewna to żmudny proces jednak satysfakcja z jego użytkowania jest niezmierna. Dokonując budowy zwróćmy szczególną uwagę na rodzaj izolacji który użyjemy. Jest ich kilka, jednak nie każdy będzie się nadawał akurat do naszego domu i naszych wymagań. Zacznijmy od styropianu. Budowa domu z drewna W stosunku właściwości do ceny sprawia wrażenie najbardziej popularnego ocieplacza. Nie chłonie wilgoci i jest bardzo dobrym przewodnikiem ciepła. Nie pali się ani nie zwęgla...

2013-01-07

Konserwacja podłogi drewnianej

Każdy z nas na pewno chciałby w domu mieć podłogę z drewna. Warto wtedy wiedzieć o kilku ważnych kwestiach odnośnie jej konserwacji i ogólnego utrzymania w czystości. Nie jest to rzecz jasna skomplikowane, jednak warto postępować według określonych reguł. Jak dbać o drewnianą podłogę Warto wiedzieć, że drewno jak materiał potrafi dostosować się i zmienić w zależności od panujących warunków. Według specjalistów optymalne warunki, które zapewnią długą żywotność drewnianych posadzek są nastę..

2013-01-07

Znany aranżator o kominkach

Rozmawialiśmy z Arturem Piotrowskim, który znany jest z tworzenia niesamowitych aranżacji wnętrz. Powiedział nam kilka słów o kominkach - co o nich sądzi i jaką widzi dla nich przyszłość w najbliższym czasie. Warto zapoznać się z aktualnie panującymi trendami oraz z tym co czeka nas w najbliższym czasie. Cóż, nie będę więcej pisał tylko zacytuję słowa tego znanego projektanta wnętrz. Oto i one: Aranżacja wnętrza z kominkiem Najbardziej polecanym w prestiżowych magazynach obecnie produkt..

2012-10-31

Aranżacja salonu (z kominkiem)

Budowa domu jest nie lada wyzwaniem. Przedsięwzięciem bardzo dużym, z myślą na długie lata starości, a najlepiej spadek dla dzieci i wnuków. Jest to szczegółowo zaplanowana inwestycja, zarówno pod względem projektowym, jak i finansowym. Samo postawienie do stanu surowego, nie jest wielkim problemem. Te zaczynają się przy wykończeniu domu. Wybór glazury, armatury czy nawet kolorów na ścianach może doprowadzić do dramatycznych sytuacji w domu. W moim przypadku dantejskie sceny odbywały się przy wy..

2012-07-19

Podłogi - funkcje

Przy wykańczaniu domu czy urządzaniu mieszkania koniecznie trzeba zastanowić się jakie role będą spełniać nasze podłogi. Wbrew pozorom jest to rzecz bardzo istotna. Należy bowiem wiedzieć, że podłogi drewniane nie tylko mają ładnie wyglądać, ale również, w zależności od charakteru pomieszczenia, pełnią wiele funkcji praktycznych takich jak: dźwiękoszczelność, odporność na wilgoć, zarysowania czy antypoślizgowość. Wybór podłogi drewnianej Nasze podłogi kryją w sobie również szereg kabli, r..

2012-06-18

Warto korzystać z fachowców!

Muszę przyznać, że szczęka mi opadła do samej podłogi po wizycie u zaprzyjaźnionego sprzedawcy kominków. Informacje, jakie udało mi się zebrać są wręcz nie do opisania. Radzę nie słuchać rad pseudo fachowców - zwykłych, standardowych budowlańców, którym wydaje się, że wiedzą wszystko najlepiej. Zazwyczaj takie informację są fajne, dopóki nie zostaną wprowadzone w czyn... Jaki kominek kupić do domu Prosty przykład - będę kupował kominek do domu (+ masę akcesoriów kominkowych oczywiście). Po..

2012-04-29

Remont w domu a odzież robocza

By pracować bezpiecznie, potrzeba mi dobrej jakości ubrania. niestety nie każdy pracodawca chce nam to zapewnić, to automatycznie wpływa na wzrost wypadków w pracy i co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Przecież to właśnie odzież robocza jest dość droga, aczkolwiek spełnia wszystkie atesty i to na pewno pozwala nam pracować bezpiecznie i nie przejmować się tym że np. taśma wciągnie nam rękę czy stanie się coś innego naprawdę bardzo złego. Zachęcam wszystkich by otwarcie podeszli do probl..

2012-03-14

Oszczędnie i wygodnie!

Dopóki nie było mrozów, okazywało się że kominki spokojnie wystarczały do tego by ogrzać dom, nie potrzeba było palić w piecu. Który na pewno pochłonąłby o wiele więcej ciepła. Tym bardziej że obecnie wkłady kominkowe pozwalają nam na rozprowadzenie ciepła praktycznie po całym domu, jak więc moi drodzy widzicie naprawdę warto się tym zainteresować. W każdym bądź razie gdy wrzucimy trochę drewna do kominka, to przy dodatniej temperaturze w domu nie będzie można po prostu wytrzymać, bo będzie tak ..

2012-03-05

Pierwsza 1 2 3 4 5 6 7 8 9 OstatniaDesign downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.