Powrót do: Wyposażenie domu

Co posiada w ofercie producent ubrań dla dzieci


W naszej ofercie znajduje się szeroka gama ubranek dla niemowląt oraz dzieci do 3 lat. Na szczególną uwagę zasługują tu piżamki oraz otulacze przejściowe dla niemowląt. Są to wyroby znanych i cenionych marek o najwyższej jakości. 

Producent ubrań dla niemowląt - przykładowy asortyment

Piżama dla najmłodszych

Ważnym elementem wyprawki dla niemowląt jest właściwy wybór piżamy. Hurtownia odzieży dla dzieci, proponuje szeroką gamę piżam dla różnego przedziału wiekowego naszych pociech. W ofercie posiadamy niezawodne piżamki dla niemowląt, które ułatwią stopniowe przejście do spania bez otulania. Wykonane są z bardzo leciutkiej i naturalnej tkaniny bawełnianej.

Główną zaletą tego produktu jest wielofunkcyjność oraz możliwość doczepienia rękawków bądź finezyjnych skrzydełek. Posiada bardzo bezpieczny i niezawodny dwukierunkowy zamek. Dla nieco starszych dzieci proponujemy dwuczęściowe piżamy, składające się z koszulki z zakładkami po bokach. Umożliwia to zakładanie oraz odpowiednią regulację ubranka.   

Niezawodne otulacze

Posiadamy w ofercie najwyższej jakości wyroby znanych producentów ubranek dla niemowląt. Otulacze to alternatywa dla otulania niemowląt przy pomocy kołderek i kocyków. Pozwalają one na spanie w naturalnej pozycji, a mianowicie z rączkami w górze oraz zapewniają spokojny sen.

Otulacze naszym malutkim dzieciom zagwarantują bezpieczeństwo, że podczas snu nie odkryją się. Wykonane są z najlepszej jakościowo naturalnej tkaniny bawełnianej. Otulacz dla niemowląt spełnia wszystkie wymogi dla prawidłowego rozwoju bioder i jest to produkt certyfikowany przez Międzynarodowy Instytut Dysplazji Stawów Biodrowych. Posiadamy pełną gamę wzorów i kolorów oraz rozmiarów.

Buciki dziecięce

Ważnym elementem ubranek dla dzieci i niemowląt jest odpowiedni dobór obuwia. Proponujemy przepiękne buciki welurowe. Wykonane z miękkiego i delikatnego weluru, zapewnią komfort noszenia w domu, jak i podczas spaceru.

Zagwarantują stałą temperaturę malutkim stópkom. Obuwie zakończone jest bawełnianym ściągaczem, co ułatwi sprawne nakładanie i zdejmowanie obuwia. Posiadają fantazyjne oraz wesołe naszywki postaci z ulubionych bajek i kreskówek. 

Sprawdź co oferuje hurtownia odzieży dla dzieci na: www.marko-baby.pl/odziez,10194,produkty.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.