Powrót do: Wyposażenie domu

Gdzie można kupić przydatne prezenty do wyposażenia domu lub firmy?


W marketingu stosuje się różne strategie ukierunkowane na uzyskiwanie dobrych wyników sprzedażowych. Dobrym sposobem jest poszerzenie asortymentu sklepów branżowych o drobne akcesoria, które mogą być rozdawane klientom jako bonusy przy zakupach. Każdy lubi dostawać coś gratis, więc zadowolony klient będzie chętnie robił w tym sklepie kolejne zakupy.

Warto zaopatrywać się w hurtowni

Większe ilości produktów zakupione po cenach znacznie niższych od detalicznych to dobra inwestycja. Praktyczne gadżety przyciągną klientów, co zwiększy obroty sklepu. Dlatego te koszty szybko się zamortyzują. W hurtowni jest zawsze szeroki asortyment, więc łatwo wybrać przydatne prezenty. Przy zbiorowych zakupach na większe kwoty, niektóre hurtownie oferują darmową dostawę. Jest to dla nabywcy okazja do zaoszczędzenia na transporcie.

Bonusy dla pracowników

prezenty_do_firmyKażdy przedsiębiorca ma obowiązek zapewnienia swojej załodze ergonomicznych warunków pracy. Firma zatrudniająca znaczną liczbę pracowników biurowych może zakupić dla nich specjalne podkładki na krzesła komputerowe. Są to przydatne prezenty, wspierające mięśnie kręgosłupa osoby przebywającej przez dłuższy czas w pozycji siedzącej.

Dla osób obsługujących maszyny na stojąco, dobre są skarpety termalno-kompresyjne łagodzące ból stóp. Ogólne zmęczenie fizyczne ustępuje, gdy wykona się masaż pleców, karku, bioder i nóg. Służą do tego celu praktyczne gadżety w postaci gładkich lub kolczastych piłeczek.

Oferta dla sieci handlowych

Supermarkety odwiedzane są przez klientów robiących zakupy dla siebie, lub poszukujących okazjonalnych upominków dla swoich bliskich albo przyjaciół. Aby obdarowany miał z nich dobry  pożytek, muszą to być przydatne prezenty dostosowane do jego potrzeb. Warto więc zaopatrzyć stoiska w praktyczne gadżety dla pań domu, którym zawsze przydadzą się rękawiczki łagodzące dyskomfort dłoni, prosty, ale wygodny w użyciu otwieracz do słoików i butelek, poduszka relaksacyjna, albo mata do masażu stóp i ciała.

Miłośników uprawy przydomowej flory ucieszą praktyczne gadżety do pielęgnacji roślin: spryskiwacz ogrodowy, klipsy do podtrzymywania kwiatów i pnączy oraz zawsze wilgotne ściereczki do przecierania szyb w oranżerii.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.