Powrót do: Wyposażenie domu

Boho Chic produkty które warto mieć


Wiele mówi się o wpływie zabawek edukacyjnych w kontekście prawidłowego rozwoju dzieci. Jednak o ile wielu osobom tego typu przedmioty kojarzą się raczej z różnego typu układankami, klockami, czy grami logicznymi, warto podkreślić, że odpowiednio dobrane zabawki mogą przynieść dużo korzyści również młodszym dzieciom, w tym niemowlętom. Doskonałym przykładem może być muzyczna karuzela Boho Chic, która nie tylko pomoże ukołysać maluszka do snu, ale i działając na jego zmysły, wspierać będzie rozwój niemowlęcia.

Boho Chic - Uroczy wygląd i staranne wykonanie

Montowane do łóżeczek najmłodszych karuzele to niezwykle popularna zabawka. Kręcące się elementy przykuwają wzrok maluszka, a powolna, przyjemna dla ucha melodia pomaga wyciszyć się i zrelaksować. Karuzela Boho Chic zwraca uwagę nie tylko funkcjonalnym projektem, ale i estetycznym wzornictwem.

Utrzymana w stylu vintage konstrukcja stanowić będzie uroczą ozdobę dziecięcego łóżeczka. Bez wątpienia warte uwagi są przepiękne pluszowe zawieszki, przedstawiające sympatyczne zwierzątka, oraz piękne hafty. Obracające się w rytm muzyki elementy przykuwają uwagę niemowlęcia, a spokojne melodie oraz stonowane kolory pozwolą stworzyć spokojną, sprzyjającą zaśnięciu atmosferę.

Zaprogramowana jest w sposób, który pozwala na nieprzerwane działanie karuzeli przez trzydzieści minut. Wyposażona jest również w tryb uciszania, podczas którego emitowane są unikalne dźwięki białego szumu. Tego typu odgłosy pomagają łatwo i bezproblemowo zasnąć dziecku. Dodatkowymi usprawnieniami jest funkcja timera oraz ledowe podświetlenie, dzięki któremu karuzela pięknie prezentuje się zarówno w dzień, jak i w nocy.

Karuzela wspomagająca rozwój maleństwa

Karuzele Boho Chic już od pierwszych tygodni życia wspomóc mogą prawidłowy rozwój maluszka. Poruszające się pluszowe zawieszki oraz różnorodne melodie (karuzela ma ich aż siedemnaście!) działają pobudzająco na zmysł wzroku i słuchu. Miarowo kręcące się elementy pomogą również wyciszyć maleństwo, co pozytywnie wpłynąć może zarówno na proces usypiania, jak i jakość snu.

Co więcej, w miarę rośnięcia, maluszek może zacząć gaworzyć do znajdujących się nad łóżeczkiem zabawek, co przyczyni się do rozwoju jego umiejętności komunikacyjnych i językowych. To więc nie tylko stylowy dodatek, ale i funkcjonalna zabawka edukacyjna, wspomagająca prawidłowy rozwój dziecka już od pierwszego miesiąca.

Zobacz produkty: https://www.tinylove.com/pl_pl/collections/boho-chic-collection/
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.