Powrót do: Wyposażenie domu

Urządzenia kosmetyczne od polskiego producenta


Na rynku kosmetycznym dostępne są coraz bardziej innowacyjne urządzenia, umożliwiające przeprowadzanie coraz bardziej skutecznych zabiegów o małej inwazyjności. Dlatego wybierając urządzenie kosmetyczne warto dobrze przyjrzeć się rynkowi i dostępnej na nim ofercie sprzętów, tak aby podążać z duchem czasu i być konkurencyjnym w stosunku do innych gabinetów. Szeroka oferta i dobrze dobrane urządzenie kosmetyczne to podstawa sukcesu w tej branży.

Wykorzystanie tlenu w zabiegach kosmetycznych

Infuzja tlenowa to przede wszystkim zabieg odmładzający. Urządzenie kosmetyczne do infuzji tlenowej ma przede wszystkim dostarczyć do skóry, a szczególnie jej głębokich warstw substancje odżywcze, które wspomogą jej regenerację.

Poza efektem stymulacji wzrostu kolagenu zabieg pozytywnie wpływa na nawilżenie skóry oraz ma działanie łagodzące i kojące podrażnienia. Tego typu sprzęt to wydatek około 10000 złotych czyli stosunkowo niewiele, biorąc pod uwagę, że ceny niektórych sprzętów mogą sięgać nawet 50000 złotych i więcej.

Zastosowanie wodoru w zabiegach kosmetycznych

Podobnie jak infuzja tlenowa, również peeling wodorowy ma przede wszystkim dostarczyć w głęb skóry znaczące ilości składników odżywczych. Urządzenie medyczne do peelingu wodorowego wspomaga procesy oczyszczania skóry, poprawia jej elastyczność. Dodatkowo eliminuje ono wolne rodniki co spowalnia procesy starzenia się skóry.

Urządzenie medyczne do peelingu wodorowego jest nieinwazyjne i bardzo skuteczne. Cena tego typu urządzenia zaczynać się może od około 2000 złotych, w zależności od marki, jakości oraz producenta.

Terapia z wykorzystaniem dwutlenku węgla

Terapia z wykorzystaniem dwutlenku węgla nosi nazwę karboksyterapii. Sprzęty wykorzystywany w tym zabiegu wprowadzają niewielkie ilości czystego dwutlenku węgla pod skórę. Jest to całkowicie bezpieczne. Metoda ta ma przede wszystkim za zadanie oczyszczenie skóry. 

Urządzenie do medycyny estetycznej z funkcją karboksyterapii redukuje również cellulit czy rozstępy oraz poprawia elastyczność skóry poprzez stymulowanie wytwarzania w niej nowego kolagenu.

Zobacz urządzenia dla medycyny estetycznej: https://medikapoland.pl/pl/3-aparatura-medika

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.