Powrót do: Wyposażenie domu

Jakie funkcje spełnia klamerka zatrzaskowa do paska


Wyroby kaletnicze znacznie zyskują na swojej jakości, gdy są wyposażone w solidne zapięcia, chroniące przed wypadnięciem lub kradzieżą zawartości. Producenci dodatków opracowali pomysłowy system zatrzasków w postaci klamerek zakładanych na paski mocujące, zamykające główną komorę torby oraz zewnętrzne kieszonki. Takie zapięcia wykorzystywane są również do tego, aby odzież ochronna była dobrze dopasowana do sylwetki użytkownika.

Klamry zatrzaskowe - zapięcia praktyczne i niezawodne

Klamerki zatrzaskowe do toreb skórzanych lub tekstylnych umożliwiają odpowiednie dostosowanie długości paska, dzięki czemu torebka znajduje się zawsze na właściwej wysokości. Przedmioty wkładane do zewnętrznych kieszonek zamykanych na klamerki zatrzaskowe są w pełni zabezpieczone przed dostępem związanym z próbą kradzieży.

Plecaki turystyczne i szkolne muszą wytrzymywać spore obciążenia. Dlatego klamerki zatrzaskowe do plecaków dostosowane są wymiarami do szerszych pasków. Umocowanie na plecach bagażu z takim zapięciem nie wymaga większego wysiłku. Wystarczy wsunąć końce taśmy zakończone dwiema częściami klamerki i lekko wcisnąć. Zapięcie trwale utrzymuje ciężar przez cały okres marszu.

Zatrzaskowe klamry do paska wykonane są z tworzywa odpornego na pęknięcie i inne uszkodzenia mechaniczne. Zatrzaski do plecaków, toreb, pasków galanteryjnych i smyczek na breloki lub klucze to zapięcia trwałe, solidne i niezawodne.

Zapięcia do odzieży dla służb specjalnych

Zadania związane z ratowaniem mienia lub życia ludzkiego wymagają szczególnego zabezpieczenia członków ekipy przed dostępem groźnych czynników z otoczenia zewnętrznego. Kombinezony dla strażaków wyposażone są w klamry tego typu, za pomocą których wszystkie części garderoby ściśle przylegają do ciała, dając dobrą izolację termiczną.

Żołnierze na poligonach używają ubrań polowych umożliwiających wygodę i swobodę ruchu, więc klamry zatrzaskowe do ubrań ochronnych doskonale pełnią swoją rolę. Różnego typu służby ratownicze zawsze muszą mieć pod ręką podstawowy sprzęt. Produkty te dla ratowników medycznych są zapięciami umożliwiającymi szybki i łatwy dostęp do ekwipunku podczas akcji.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.