Powrót do: Hobby

Gdzie profesjonalna karboksyterapia Kraków


Wygląd zewnętrzny to istotny atrybut każdego człowieka. Niestety, z biegiem lat nasza skóra wiotczeje, cera staje się szara, a w różnych okolicach ciała zaczyna odkładać się nadmiar tkanki tłuszczowej. Próbujemy wtedy różnych metod na walkę z nieubłaganym czasem, stosujemy się do porad dermatologów i specjalistów od kosmetologii.

Dobroczynny gaz – dwutlenek węgla.

Karboksyterapia zrewolucjonizowała rynek medycyny estetycznej. Badania kliniczne nad dwutlenkiem węgla dowodzą, że jest to gaz o niezwykłych i różnorodnych właściwościach. Gabinety kosmetyczne w Krakowie, Warszawie i wielu innych miastach Polski oferują karboksyterapię jako jedną z najefektywniejszych i najmniej inwazyjnych form walki z wieloma schorzeniami skóry oraz o poprawę wyglądu sylwetki.

Właściwości gazu medycznego wykorzystywanego podczas zabiegu to:


  • redukcja tkanki tłuszczowej;
  • przyspieszenie metabolizmu komórkowego;
  • ujędrnienie skóry oraz poprawa mikrokrążenia w tkankach;
  • pobudzenie fibroblastów do produkowania kolagenu i elastyny;


Jak wygląda zabieg karboksyterapii?

Proces polega na wstrzyknięciu gazu specjalnym urządzeniem dawkującym podskórnie lub śródskórnie w miejsce z problemem. Jedno spotkanie w gabinecie kosmetycznym karboksyterapii w Krakowie to zaledwie 15-20 minut.

Podczas zabiegu można zauważyć przemieszczanie się cząstek gazu pod skórą, co może przypominać obrzęk, jednak bardzo szybko skóra wraca do swojego naturalnego wglądu. Dwutlenek węgla błyskawicznie wchłania się w tkanki organizmu. Jako, że ten gaz występuje w naszym ciele naturalnie wzbudza w organizmie automatyczne reakcje. Karboksyterapia wykorzystuje te reakcje do uzyskania pożądanego efektu.

Efekty karboksyterapii.

Odpowiedzią organizmu na wstrzyknięty dwutlenek węgla jest łańcuszek reakcji wielu układów. Dodatkowy gaz przemiany materii zmusza do poszerzenia naczyń krwionośnych, które dzięki temu mogą transportować również więcej tlenu i wartości odżywczych do tkanek. To z kolei oznacza poprawę ogólnego stanu zdrowia skóry, włosów czy paznokci.

Wstrzyknięcie gazu medycznego w miejsce z nadwyżką tkanki tłuszczowej powoduje, że organizm automatycznie dąży do usunięcia z układu dwutlenku węgla razem ze złączonymi z nim komórkami, w tym przypadku tłuszczowymi. Biorąc to pod uwagę można stwierdzić, że karboksyterapia to idealna metoda na poprawę stanu zdrowia i zredukowanie wagi bez ponoszenia ryzyka zabiegów operacyjnych.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.