Powrót do: Materiały budowlane

Na początek ceramika do łazienki


Opowiem Wam dzisiaj o tym jak zaczęła się moja przygoda z remontem łazienki. Któregoś leniwego wieczoru wraz z moim mężem siedziałam w domu. Adam jak zwykle z pilotem w ręce, a ja przeglądając strony w Internecie. W pewnym momencie zupełnie przez przypadek wyskoczyła mi reklama z napisem ceramika łazienkowa.

Postawiłam z czystej ciekawości wejść na tą stronę i sprawdzić czego dotyczy. Były tam różnego rodzaju zlewy, umywalki i inne podobne akcesoria. W tym momencie ze smutkiem pomyślałam o naszej łazience. Już nie pamiętam ile lat przekładamy jej remont.

Jak przekonałam męża do remontu

Siedząc nadal przed laptopem, spojrzałam na mojego męża. Przez moment zastanawiałam się czy to w ogóle ma sens. Dobrze wiedziałam, że takie rozmowy zazwyczaj kończą się kłótnią. W końcu jednak Adam kontem oka zauważył, że na niego patrzę i również na mnie spojrzał z pytającym spojrzeniem.

Stwierdziłam więc, że spróbuję.. Zaczęłam rozmowę z nim od stwierdzenia, że przypadkowo otwarłam stronę, na której znajduje się ceramika do łazienki i pomyślałam... Nawet nie dokończyłam zdania a On już wiedział co mam na myśli. Jednak o dziwo wcale nie był zdenerwowany. Co więcej sam z siebie powiedział, że również o tym myślał i że się zgadza.

Pierwszy etap realizacji mojego marzenia

A więc udało się, decyzja została podjęta. Stwierdziłam że najgorsze mamy już za sobą więc teraz już tylko przyjemności. Jednak w rzeczywistości nie było to takie proste. Tradycyjnie dużo również zależy od pieniędzy, a że z tym często mamy problem, musieliśmy pomyśleć od czego zacząć, a więc co jest niezbędne. Zaczęliśmy się zastanawiać i wtedy pomyślałam, że skoro moją pierwszą myślą była ceramika do domu to zacznijmy od nowej umywali, a co potem będziemy się martwić później.

Umywalki, miski wc, bidety i inną ceramikę łazienkowa kupisz w tym sklepie:  http://www.domino-online.eu/lazienka/ceramika.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.