Powrót do: Inteligentny dom

Ubezpieczenie nie gwarantuje wypłaty odszkodowania - Dochodź odszkodowania prawnie


Wypadki, zdarzenia losowe, błędy medyczne – osoby poszkodowane w wyniku takich sytuacji najczęściej ponoszą straty zarówno finansowe, jak i moralne. Mają więc prawo do odszkodowania, o które warto walczyć zarówno z ubezpieczycielem, jak i przed sądem.

Jak wyliczyć kwotę odszkodowania?

Osoby poszkodowane najczęściej tuż po zdarzeniu są pod wpływem silnego stresu i nerwów, skupiają się przede wszystkim na leczeniu czy rehabilitacji. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że mają prawo ubiegać się o odszkodowanie. Kwoty odszkodowań bywają różne, ale zawsze jest to spory zastrzyk dodatkowej gotówki, o który warto zawalczyć. Poszkodowani ponoszą bowiem sporo strat związanych z kosztami leczenia, rehabilitacji, opieki medycznej, a także strat moralnych.

odszkodowanie

Leczenie po wypadku

Co więcej – często wypadek wiąże się z długim leczeniem, przez co poszkodowany ma większe wypadki, niższe dochody (przebywa nie ze swojej winy na niepełnopłatnym zwolnieniu lekarskim). Zdarzają się również sytuacje, gdy poszkodowany czasowo bądź całkowicie traci zdolność wykonywania pracy. W takiej sytuacji oczywiście kwoty odszkodowania są wyższe, często wiążą się z przyznaniem nie tylko jednorazowej kwoty, ale również regularnie wypłacanej renty.

Poszkodowany w wypadku

Jeśli jesteś poszkodowany w wypadku i nie do końca wiesz, jak zabrać się od strony formalnej za uzyskanie odszkodowania, warto to zadanie zlecić profesjonalistom. Pomocą osobom poszkodowanym zajmują się wyspecjalizowane kancelarie prawne, w których pracują doświadczeni prawnicy.

Są oni w stanie zająć się kwestią uzyskania odszkodowania od początku do końca. To oni negocjują z ubezpieczycielem, tworzą oficjalne pisma, występują w imieniu osoby poszkodowanej przed sądem.

Zlecenie prowadzenia sprawy profesjonalnej kancelarii odszkodowawczej nie wiąże się dla poszkodowanego z żadnymi dodatkowymi kosztami. Wynagrodzenie za obsługę prawną jest pobierane z kwoty wygranego odszkodowania.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.