Powrót do: Hobby

Hobby pracowników budowlanych


Jakie hobby najczęściej jest stosowane u pracowników budowlanych? Według wielu analiz jest to wędkarstwo. I to wędkarstwo nie byle jakie, bo karpiowe. Pracownicy budowlani to zapaleni wędkarze, więc osoby lubiące przebywać nad wodą. Ja również należę do tego zacnego grona. Chciałem podzielić się z Wami krótką rozprawą na temat jednej zanęty wędkarskiej.

Co to są dipy w wędkarstwie

Dipy wędkarskie to pewnego rodzaju substancje, które pomagają nam jeszcze bardziej zwabić rybę na haczyk. Zawierają często dużo substancji wzmacniających smak i zapach, by haczyk wyróżniał się na tle przynęty wyrzuconej dookoła. Dipy wędkarskie generalnie są dosyć różnie postrzegane, bo niektórzy nie chcą w ogóle ich używać ze względu na zanieczyszczenie środowiska, a niektórzy uważają, że wręcz przeciwnie nic to środowisku nie szkodzi.

Jak zwiększyć ilość brań

Pewne jest, że jest to metoda bardzo skuteczna znacząco zwiększająca ilość połowu, a przecież o to chodzi. Wędkarze na całym świecie stosują jeszcze boostery, które mają bardzo podobne zadanie, ale nie są one tak skoncentrowane jak dipy. Dipy oprócz wzmacniaczy smaków zawierają dużo białek, bardzo dużo substancji, które sprawiają, że ryby bardzo pożądają tego pokarmu.

Oczywiście wszystko jednak zależy od tego jak dip jest wykonany. Dobrej jakości dip  niestety nie zwiększa ilości połowu, a dobrej jakości mogą zwiększyć nawet o 30-50-70%. Są to bardzo dobre i kuszące wyniki, które dzisiaj mogą skusić każdego. Ciekaw jestem tylko wpływu na środowisko, choć uważam, że są to tak małe ilości, że nie ma to większego znaczenia w stosunku do tego co każdego dnia wyrzucamy do mórz i rzek.

KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.