Powrót do: Wycieczki

Po pracy udajemy się na urlop - dokąd?


Wielu pracowników branży budowlanej musi czasem odpocząć. Nie możliwe jest "tyranie" po 12 godzin przez cały rok. Trzeba odpocząć i zabrać rodzinkę na wymarzone wakacje. W końcu po to człowiek żyje i zarabia pieniądze, aby od czasu do czasu gdzieś się wybrać na urlop. Rekomendowanym przeze mnie kierunkiem podróży jest Francja. Chciałem dzisiaj krótko na ten temat napisać.


Wycieczka z dziećmi do Disneylandu

Każdy z nas, a na pewno większość pragnie założyć rodzinę i mieć dzieci. Kiedy już je posiadamy, pragniemy dla nich jak najlepiej i troszczymy się o nasze pociechy, zapewniając im jak najszczęśliwsze dzieciństwo. W tym celu organizujemy dla nich różne zabawy i atrakcje. Dobrym rozwiązaniem okazuje się wycieczka do Disneylandu.

Jednak udając się do tego parku należy wybrać ranne godziny, gdyż jest tam wielu chętnych, którzy rezerwują miejsca o wczesnych godzin. Największe przeludnienie obserwujemy tam w weekendy. Zwiedzanie zawsze rozpoczyna się od Main Street, gdzie odbywają się parady figur oraz postaci z wszystkich bajek Disneya. Z tego miejsca rozpoczynamy swą podróż oldtimerem, tramwajem konnym lub autobusem piętrowym.


Jak dojechać do Disneylandu

Gdy dotrzemy do dworca kolejowego, przesiadamy się do lokomotywy parowej. Wycieczka do Disneylandu z pewnością spodoba się naszym dzieciom. Można wówczas uciec od szarej codzienności oraz zanurzyć się w bajkowej rzeczywistości. Jest to raj nie tylko dla najmłodszych, ale również dorośli chwilowo stają się dziećmi i wspominają sobie młodzieńcze lata, co wprawia ich w fantastyczny nastrój. Warto wówczas zapewnić sobie noclegi w Paryżu.

Sam fakt, że dookoła można zobaczyć same uśmiechnięte i szczęśliwe twarze powoduje, że chce nam się żyć i zapominamy o wszelkich problemach życia codziennego. Nic dziwnego, ponieważ wszyscy kochają bajki Disneya, a tutaj czują się jakby sami w nich uczestniczyli. Jest to cudowne doświadczenie, gdyż najpiękniejszy jest świat widziany oczami dziecka, którymi na moment sami się stajemy. Warto więc sprawić swoim maluchom taką niespodziankę i zafundować im odrobinę magii, która spowoduje, że będą najszczęśliwsi na świecie i z pewnością nam za to podziękują i odwdzięczą się ogromną miłością.


Noclegi w Disneylandzie

Noclegi choć mogą okazać się drogie, to jednak warte są każdych pieniędzy, bo w końcu chodzi nam o to, aby sprawić ogromną przyjemność własnym dzieciom, a przecież to dla nas jest cel życiowy, aby były szczęśliwe, dlatego nie należy na nich oszczędzać.

Jeżeli chcesz odpocząć przed podróżą to polecamy Tani nocleg we Wrocławiu, który znajdziesz tutaj: http://boogiehostel.com
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.