Powrót do: Kominki

Znany aranżator o kominkach


Rozmawialiśmy z Arturem Piotrowskim, który znany jest z tworzenia niesamowitych aranżacji wnętrz. Powiedział nam kilka słów o kominkach - co o nich sądzi i jaką widzi dla nich przyszłość w najbliższym czasie. Warto zapoznać się z aktualnie panującymi trendami oraz z tym co czeka nas w najbliższym czasie. Cóż, nie będę więcej pisał tylko zacytuję słowa tego znanego projektanta wnętrz. Oto i one:


Aranżacja wnętrza z kominkiem

Najbardziej polecanym w prestiżowych magazynach obecnie produktem jaki jest stosowany w aranżacji wnętrz są kominki. Występują one w różnych rozmiarach i kształtach. Wyróżniamy kominki gazowe, tradycyjne oraz elektryczne. Mogą być stosowane zarówno w niewielkich mieszkaniach jak i przestronnych domach jednorodzinnych.

W dzisiejszych czasach każdy kto marzy o ciepłym ognisku domowym w swoim salonie może pokusić się o zamontowanie w nim kominka. Kominki nadają wnętrzu niesamowitą atmosferę, ocieplają je i tworzą niepowtarzalny klimat. Na polskim rynku jest to produkt szeroko dostępny.

Możemy je kupić zarówno w supermarketach budowlanych jak i w specjalistycznych salonach sprzedaży. Warto się jednak zastanowić nad funkcjami jakie chcemy żeby nasz kominek spełniał, ponieważ dostępne kominki mogą być tylko i wyłącznie elementem dekoracyjnym naszego salonu ale również pełnić funkcje ogrzewania.


Porady specjalisty

W każdym przypadku należy skorzystać z porady specjalisty, który dokładnie nam wytłumaczy zastosowanie poszczególnych kominków, pomoże określić rodzaj i przede wszystkim zawęzi nam obszar poszukiwań do wąskiej grupy produktów. Kominki kupowane w renomowanych punktach sprzedaży charakteryzują się wysoką jakością wykonania i posiadają specjalistyczne wymogi bezpieczeństwa.


Kominki w sklepach budowlanych

W marketach budowlanych kominki są znacznie gorsze pod względem jakości materiałów z jakich zostały wykonane ale tym samym znacznie tańsze. Zastanówmy się więc przed ich zakupem, ponieważ jest to produkt, który chcemy żeby był dla nas bezpieczny i służył nam przez długie lata. Nie warto więc oszczędzać na tym i wybrać kominek u dobrego, rzetelnego producenta, który zagwarantuje nam dobrą jakość, a tym samym zadowolenie. 

Dziękujemy za ciekawy komentarz!
KOMENTARZE:

Brak komentarzy
Podobne artykuły:
Aranżacja salonu (z kominkiem) (2012-07-19)
Wyposażyć dom drewniany (2013-05-14)

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.