Powrót do: Kominki

Warto korzystać z fachowców!


akcesoriadokominkaMuszę przyznać, że szczęka mi opadła do samej podłogi po wizycie u zaprzyjaźnionego sprzedawcy kominków. Informacje, jakie udało mi się zebrać są wręcz nie do opisania. Radzę nie słuchać rad pseudo fachowców - zwykłych, standardowych budowlańców, którym wydaje się, że wiedzą wszystko najlepiej. Zazwyczaj takie informację są fajne, dopóki nie zostaną wprowadzone w czyn...


Jaki kominek kupić do domu

Prosty przykład - będę kupował kominek do domu (+ masę akcesoriów kominkowych oczywiście). Początkowo, jak poradził mi jeden z budowniczych sprawa miała wyglądać w ten sposób, że mieliśmy okładać regipsami wkład kominkowy oraz dodatkowo wszystko sklejać klejem (wiem, masło maślane). W każdym razie plan był w miarę tani, szybki i na pierwszy rzut oka bardzo dobry. 

Po konsultacji ze wspomnianym fachowcem od kominków zmieniłem jednak gruntownie zdanie. Wskazał mi on kilka wad takiego rozwiązania - jedną z wad na pewno byłby smród, przynajmniej na początku - w końcu podgrzany wkład kominkowy w kontakcie z klejem mógłby narobić niezłego smrodu w moim domu. Kominek ma być wygodą i czymś, co przysporzy mi dużej ilości radości i przyjemności.

Wniosek: radzę korzystać z rad prawdziwych, sprawdzonych osób zajmujących się kominkami!
KOMENTARZE:

2012-06-28, gość
Ekstra artykuł

2012-07-30, użytkownik
Dzięki za dobry wpis.


Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.